про стан підготовки бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років

ДОПОВІДЬ

про стан підготовки бюджетних установ району до

роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років

Для належної та своєчасної підготовки бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 рр. прийняте розпорядження голови райдержадміністрації від 04.06.20 №86 “Про  підсумки опалювального сезону 2019 -2020 років у комунальній галузі й бюджетній сфері району та першочергові завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2020-2021 рр.”, яким затверджено план комплексних заходів та зобов’язано управління, відділи райдержадміністрації і рекомендовано органам місцевого самоврядування, установам, організаціям, підприємствам району належним чином підготуватися до надійного функціонування в зимовий період.

На виконання  вище зазначеного розпорядження голови райдержадміністрації та у відповідності до наявних коштів, підприємства, установи та організації району приступили до виконання запланованих заходів з підготовки до опалювального сезону.

У навчальних закладах району сектором освіти райдержадміністрації проведено ряд заходів,  а саме :

- перевірку стану димових та вентиляційних каналів(5,252тис. грн.);

- чергову повірку газового лічильника, який знаходиться  у теплогенераторній Бреусівського ЗДО «Сонечко» (1,962тис. грн.);

-технічне обслуговування вузла обліку газу (коректор) в Оленівському ЗЗСО І-ІІІ ступеня (13,512 тис.  грн.).

На сьогодні ще тривають поточні ремонти приміщень закладів освіти (придбано фарб та матеріалів  для ремонту на суму – 21,079 тис.грн.).

.До початку навчального року при надходженні коштів сектор освіти райдержадміністрації планує провести :

- заміну трьохфазного електролічильника у Бреусівському ЗДО «Сонечко» ( орієнтовно -4,000 тис. грн.).;

- планове технічне обслуговування систем газопостачання у навчальних закладах  (орієнтовно -1,800тис. грн.);

- заміну газового лічильника з встановленим засобом дистанційної передачі даних у Солоницькому ЗЗСО І-ІІ ст.( орієнтовно -19,000 тис. грн.);

- вимірювання параметрів електрообладнання у приміщеннях освіти( орієнтовно -14,000тис. грн.);

-  перезаправку вогнегасників (орієнтовно -8,500тис.грн.)

- заготівлю твердого палива 6 т (40,000тис.грн.);

Для виконання зазначених заходів необхідно кошти на загальну суму 103,500 тис. грн. .

Заборгованість за спожиті енергоносії та комунальні послуги по сектору освіти  райдержадміністрації відсутня.

Підготовлені Паспорти готовності та акти готовності до роботи в опалювальний період.

Комунальним некомерційним підприємством «Козельщинська центральна районна лікарня на сьогодні проведено :

-  ревізію засувок;

- обстеження котлів у теплогенераторних та проведено їх очистку від відкладень продуктів згорання;

- обстеження  теплових мереж та систем опалення (батареї, регістри , труби, прилади) щодо їх придатності;

- заміну 25 п.м труб системи внутрішньої теплотраси в поліклінічному відділенні, замінено 6 стояків;

- у відділеннях лікарні проведено промивку та гідравлічне випробування систем опалення-

- триває підготовка паспортів та актів готовності теплових господарств на всі відділення.

Для виконання запланованих робіт з подальшої підготовки закладу до опалювального періоду необхідні кошти на загальну  суму 68,4 тис грн. на які ЦРЛ має намір виконати такий обсяг робіт:

• ремонт теплотраси протяжністю  120 п.м  (31,2 тис.грн.);
  • заміну  2 –х засувок на теплотрасі (7,0 тис.грн.);
  • заміну двох електролічильників (10,0тис. грн).;
  • повірку засобів вимірювальної техніки та техобслуговування газових систем та обладнання  (15,0 тис.грн.);
  • обстеження димових та вентиляційних каналів ( 2,5 тис.грн.);
  • придбання матеріалів для проведення поточного ремонту в теплогенераторних (1,7 тис.грн.);
  •  укомплектування теплогенераторних запасними частинами та обладнанням  (1,0 тис.грн.).
  • Крім того, в ЦРЛ відсутні кошти на оплату енергоносіїв на період липень-грудень на загальну суму 297,0 тис.грн., а саме:

- на оплату водопостачання і водовідведення - 38,9 тис.грн.;

- на оплату електроенергії - 216,3 тис.грн.;

- на оплату газопостачання- 41,8 тис.грн.

Комунальним некомерційним підприємством «Козельщинський центр первинної медико-санітарної допомоги» на всіх структурних підрозділах проведено:

- перевірку стану димових та вентиляційних каналів, але через відсутність коштів не отримано  Акти відповідності;

- перевірку ущільнень віконних і дверних прорізів, стану покрівлі, наявність та стан протипожежного інвентарю;

- упорядкування приміщень де встановлені котли.

Замовлені рахунки:

- на придбання твердого палива для Вакулівського, Мальцівського, Улинівського ФАПів та Мануйлівської АЗПСМ на загальну  суму 40,0 тис. грн.;

- на технічне обслуговування газового обладнання в Козельщинській дільниці експлуатації газорозподільних систем;

-підготовлені паспорти готовності структурних підрозділів та акти готовності теплогенераторних для комісійного підписання.

Сектором культури, молоді та спорту райдержадміністрації

розпочато поточний ремонт приміщення теплогенераторної Козельщинської центральної районної бібліотеки .

за кошти Благодійної організації Smart Foundation виконуються роботи по поточному ремонту системи опалення ЦРБ.

До початку опалювального сезону заплановано провести :

- перевірку димових і вентиляційних каналів та технічне обслуговування газових систем та обладнання;

- навчання оператора теплогенераторної;

-оформити паспорт та акт готовності теплового господарства.

На зазначені заходи  кошти передбачені.

Заборгованість по розрахунках сектору культури, молоді та спорту за газ , електричну енергію  та комунальні послуги  відсутня.

Начальник відділу містобудування,

архітектури, житлово-комунального

господарства, інфраструктури, енергетики

та захисту довкілля райдержадміністрації                                       В.В. Бука