Звіт про стан розгляду запитів на отримання публічної інформації станом на 1 червня 2015 року

Протягом травня 2015 року до Кременчуцької ОДПІ Головного управління Міндоходів у Полтавській області (надалі — Кременчуцька ОДПІ) надійшло 6 запитів на отримання доступу до публічної інформації, 4 - від фізичних осіб, та 2 — від юридичних осіб: з них 6 задоволено. На кожен запит надана своєчасна і достовірна відповідь в терміни, визначені законодавством. Що стосується конфіденційної інформації про особу, то Кременчуцька ОДПІ підходить до цього питання виважено та з дотриманням вимог чинного законодавства.

Сектор забезпечення доступу

до публічної інформації та