Звертатися в Пенсійний фонд можна в електронній формі

Звертатися в Пенсійний фонд  можна в електронній формі

Доводимо до вашого відома, відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII “Про зміни до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції”, з 28 жовтня 2015 року ваші звернення, заяви чи скарги можуть надсилатися до органів Пенсійного фонду України через мережу Інтернет з використанням засобів електронного зв’язку у формі електронного звернення.

За допомогою електронного звернення ви можете задати питання, яке вас цікавить і отримати на нього відповідь. Для цього повідомляємо вам адресу нашої електронної пошти, яка визначена для роботи з електронними зверненнями громадян:

reg09@pl.pfu.gov.ua

Звернення не приймається до розгляду, якщо:

• порушене у зверненні питання не належить до компетенції органів Пенсійного фонду;
  • не вказані дані, які обов'язкові для заповнення заяви заявника;
  • у тексті звернення не викладено суті порушеного питання;
  • містить нецензурну лексику або образи, заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі.

Увага!

Відповіді на електронні звернення у формі електронних листів носять виключно довідково-інформаційних характер і не є офіційними документами.

Для отримання офіційної відповіді необхідно подати письмове звернення або звернутися особисто до органу Пенсійного фонду, на обліку якого перебуває особа чи скористатися засобами ВЕБ-порталу щоб запобігти зверненням від імені підставних осіб і забезпечити захист персональних даних .

Зразок заяви

Начальнику  управління

Пенсійного фонду України в

Козельщинському районі

Лашку С.М.

від ___________________________

(прізвище, ім’я, по-батькові)

(ідентифікаційний код)

(соціальний стан громадянина)

_______________________________

(адреса проживання за місцем реєстрації)

_______________________________

(контактний телефон, електронна адреса)

Заява, клопотання, скарга

Текст звернення викладається в довільній формі, стисло, розбірливо, при потребі автором звернення додаються копії необхідних документів стосовно суті заяви (клопотання).

Дата                                                                                                                                            Підпис