За заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток за результатами 2015 року нараховується лише пеня

За заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток за

результатами 2015 року нараховується лише пеня

Козельщинське відділення Кременчуцької ОДПІ звертає увагу, що у разі, якщо за даними перевірки результатів діяльності платника податку на прибуток у 2015 році контролюючим органом встановлено заниження податкового зобов’язання з податку на прибуток підприємств, що виникло внаслідок порушення порядку обчислення, правильності заповнення податкових декларацій з податку на прибуток підприємств, відповідно до п. 31 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) штрафні санкції, передбачені статтею 123 ПКУ, до платника податку на прибуток підприємств не застосовуються.

На суму донарахованого контролюючим органом грошового зобов’язання нараховується пеня, передбачена ст. 129 ПКУ.

Кременчуцька ОДПІ Головне управління

ДФС у Полтавській області