З ПОЧАТКУ РОКУ ДО КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ ОДПІ ГРОМАДЯНИ ПОДАЛИ 8000 ДЕКЛАРАЦІЙ ПРО ДОХОДИ

З ПОЧАТКУ РОКУ ДО КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ ОДПІ

ГРОМАДЯНИ ПОДАЛИ 8000 ДЕКЛАРАЦІЙ ПРО ДОХОДИ

Кампанія декларування доходів, отриманих громадянами у минулому році, наближається до свого завершення. Залишився останній тиждень до граничного строку подання громадянами декларацій про майновий стан і доходи за 2015 рік. Козельщинське відділення Кременчуцької ОДПІ нагадує, що декларування стосується кожного, хто отримував доходи, з яких не були сплачені податки. Платник податків повинен подати декларацію до контролюючого органу за податковою адресою, тобто ‪‎за місцем реєстрації згідно з ‪‎паспортними даними.

Козельщинське відділення Кременчуцької ОДПІ наголошує, що у 2016 році, у зв’язку з перенесенням святкових днів, останній день подання декларації – 4 травня. Подання декларації з метою отримання податкової знижки  триває весь календарний рік.

Особливістю кампанії декларування у 2016 році є те, що за підсумками 2015 року фізичні особи визначають податкові зобов’язання як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору.

Сума податку, зазначена у податковій декларації за 2015 рік, сплачується громадянами самостійно до 1 серпня 2016 року.

З початку кампанії декларування до Кременчуцької ОДПІ громадяни подали 8000 декларацій про майновий стан і доходи громадян. З них майже 7000 громадян – це ті, які зобов’язані подати таку декларацію.

Загальна сума задекларованих доходів громадянами складає 300 млн. грн. Самостійно визначена сума податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету складає 6 млн. грн. Задекларована сума військового збору, що підлягає сплаті до бюджету становить  1,5 млн. гривень.

Шановні громадяни! Завчасно декларуйте свої доходи, не відкладайте заповнення декларації на останній день!

Надання декларацій після граничного строку подання супроводжуватиметься застосуванням штрафних фінансових санкцій. Слід зазначити, що крім адмінвідповідальності, яка передбачена за неподання декларації про майновий стан і доходи, Кременчуцькою ОДПІ будуть проводитися контрольно-перевірочні заходи відносно  громадян, які задекларували доходи не в повному обсязі, або взагалі не подали декларації. До таких громадян буде застосовано штрафні санкцій в розмірі 25 % від суми несплачених податків до бюджету.

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області