Від власників нерухомості до бюджету надійде майже 4 тис. гривень податку на нерухоме майно

Від Власників нерухомості до бюджету надійде

майже 4 тис. гривень податку на нерухоме майно

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості Козельщинським відділенням Кременчуцької ОДПІ надіслано 54 податкових повідомлень-рішення з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. До сплати визначено податку на загальну суму 3,3 тис. гривень.

Нагадаємо, що податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення. Цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2015 рік за ставками та з використанням пільг, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховувався на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад, але не більше 2 відс. розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на звітний період, - на житлову та 1 відс. - нежитлову нерухомість.

Додатково. У 2016 році внесено зміни в порядок нарахування податку на нерухомість, тому у 2017 році платники сплачуватимуть за свою нерухомість вже за новими правилами.

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області