Управління Державної казначейської служби України у Козельщинському районі Полтавської області повідомляє, що Державною казначейською службою України протягом 2015 року було проведено роботу по розширенню функцій програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства –Казначейство».

З 2016 року вводяться в дію розширені функціональні можливості ПТК «Клієнт Казначейства –Казначейство» в частині отримання та передачі документів щодо планових показників; передачі розподілів відкритих асигнувань (розподіли відкритих асигнувань та розпорядження на виділення асигнувань місцевого бюджету); завантаження інформації щодо бюджетних зобов’язань, бюджетних фінансових зобов’язань, платіжних доручень та підтвердних документів до них.

Державною казначейською службою України проведено тестову та дослідну експлуатацію доопрацьованих модулів програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство» та наказом ДКСУ від 28.12.2015 № 381 введено в промислову експлуатацію.

Управління Державної казначейської служби України у Козельщинському районі Полтавської області запрошує всіх розпорядників та одержувачів бюджетних коштів приєднатися до системи дистанційного обслуговування “Клієнт Казначейства — Казначейство”. Дистанційна форма обслуговування надає можливість клієнту володіти інформацією в режимі реального часу про стан рахунків у Казначействі та здійснювати операції, не покидаючи власного кабінету. Впровадження такої системи суттєво скоротить витрати на доставку документів до Казначейства, дозволить відмовитися від потоку вхідних та вихідних паперових документів, прискорить обробку інформації, зменшить кількість технічних помилок у документах.

Начальник                                                                         О.І.Новікова