Управління Державної казначейської служби України у Козельщинському районі

Управління Державної казначейської служби України у Козельщинському районі повідомляє, що станом на 01.09.2015року до бюджету Козельщинського району з Державного бюджету надійшло субвенцій на загальну суму 43764,47тис.грн. А саме:

• Базова дотація — 1790,3тис.грн.;

• Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу — 13503,99тис.грн.;

• Субвенція з Державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот — 6128,85тис.грн.;

• Субвенція з ДБ на надання передбачених чинним законодавством пільг ветеранам війни і праці, послуг зв"язку та інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на  одерження ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу.) та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян — 302,63тис.грн.;

• Субвенція з Державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу — 197,68тис.грн.;

• Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам — 13195,1тис.грн.;

• Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам — 8377,30тис.грн.;

• Субвенція з ДБ МБ на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" — 268,61тис.грн.

Протягом 9 місяців 2015 року проведено видатків на фінансування робіт пов”язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування на загальну суму 777,57тис.грн., з них коштів загального фонду — 740,94тис.грн., спеціального — 36,63тис.грн.

Станом на 01.09.2015 проведено видатків на благоустрій сіл та селищ на загальну суму 1183,79тис.грн., з них коштів загального фонду — 643,8тис.грн., спеціального — 539,99тис.грн. Зокрема, надано дотацій житлово-комунальному господарству на суму 71,39тис.грн., капітальний ремонт житлового фонду місцевих органів влади — 58,43тис.грн., водопровідно-каналізаційне господарство — 140,74тис.грн.,  благоустрій сіл та селищ — 913,23тис.грн.

За 9 місяців 2015 року перераховано допомогу учасникам АТО в сумі 74,1тис.грн., та придбано путівки для оздоровлення демобілізованих з зони АТО на суму 37.56тис.грн.

Начальник                                                                                          О.І.Новікова