УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача сектору з питань взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної роботи, виявлення та запобігання корупції апарату районної державної адміністрації

Розпорядження голови

25.07.2016 №  161

УМОВИ

районної державної адміністрації

Загальні умови

Посадові обов’язки:

1. Забезпечення виконання законодавства з питань режимно-секретної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції.
  2. Вивчення та відпрацювання документів, що стосуються питань, віднесених до його компетенції.
  3. Організація розробки мобілізаційного плану на особливий період.
  4. Розробка оперативно-мобілізаційних документів та здійснення організаційного забезпечення переведення відповідних місцевих органів державної виконавчої влади і об'єктів народного господарства на режим роботи в умовах особливого періоду.

5. Розробка і виконання заходів щодо забезпечення охорони державної таємниці під час роботи з документами, що містять державну таємницю.

Умови оплати праці:

Відповідно до Закону України ,,Про державну службу” та постанови КМУ від 06.04.2016 № 292 ,,Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році”

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду:

Безстрокове призначення на вакантну посаду

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій повідомляється, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія (копії) документа (документів)

про освіту.

5. Заповнена особова картка встановленого зразка.

6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Термін прийняття документів – 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу (з 25 липня

2016 року).

Дата, час і місце проведення конкурсу:

26 серпня 2016 року о 10:00 год. за адресою: районна державна адміністрація,  вулиця Монастирська, 5,

смт. Козельщина Полтавської області

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:

Ілющенко Сергій Анатолійович,                 тел. (05342) 3-18-59,

email: koz_rda@adm-pl.gov.ua

Загальні вимоги:

1.

повна вища (магістр).

2.

Досвід роботи

досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності.

3.

Володіння державною мовою

Вільно.

Спеціальні вимоги:

1.

2.

Знання законодавства

1) Конституція України;

2) Закон України ,,Про місцеві державні адміністрації”;

3) Закон України ,,Про державну службу”;

4) Закон України ,,Про запобігання корупції”;

5) Закон України ,,Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”.

3.

Професійні чи технічні

знання

Без вимог.

4.

Спеціальний досвід роботи

Стаж роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В", служби в органах місцевого самоврядування не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 5 років.

5.

Знання сучасних інформаційних технологій

Володіння ПК на рівні користувача.

6.

Особистісні якості

відповідальність, організованість, ініціативність, самостійність у виконанні поставлених завдань.

Заступник керівника апарату -

начальник відділу управління

персоналом та організаційної

роботи райдержадміністрації                                                   С.А.Ілющенко