Триває кампанія декларування доходів громадян

Триває кампанія декларування доходів громадян

З початку кампанії декларування до Кременчуцької ОДПІ громадяни подали понад 5000 декларацій про майновий стан і доходи громадян. З них близько 4000 громадян – це ті, які зобов’язані подати таку декларацію.

Сума задекларованого доходу склала близько 250,0млн.грн. Сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає сплаті до бюджету складає майже 5,5млн.грн. До бюджету вже надійшло податку на доходи фізичних осіб 2,5млн.грн., військового збору 0,6млн.грн.

На сьогоднішній день найбільше було подано декларацій про майновий стан і доходи громадян від продажу сільськогосподарської продукції, а саме 2500. Дохід від успадкованого чи отриманого в дарунок майна задекларували 650 громадян. Дохід, отриманий від двох і більше податкових агентів за 2015 рік, задекларували 80 осіб.

З початку року своїм правом на отримання податкової знижки скористалися 800 громадян. Сума повернутого з бюджету податку на доходи фізичних осіб становить близько 0,4млн.грн.

Шановні громадяни! Завчасно декларуйте свої доходи, не відкладайте заповнення декларації на останній день!

Надання декларацій після граничного строку подання супроводжуватиметься застосуванням штрафних фінансових санкцій. Слід зазначити, що крім адмінвідповідальності, яка передбачена за неподання декларації про майновий стан і доходи, Кременчуцькою ОДПІ будуть проводитися контрольно-перевірочні заходи відносно  громадян, які задекларували доходи не в повному обсязі, або взагалі не подали декларації. До таких громадян буде застосовано штрафні санкцій в розмірі 25% від суми несплачених податків до бюджету.

Відділ організації роботи Кременчуцької ОДПІ