Слідчим управлінням фінансових розслідувань Кременчуцької ОДПІ зруйновано налагоджений механізм тіньових доходів одного з підприємств міста

Наразі проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного ухилення від сплати податків службовими особами цього підприємства. Суть вчинення кримінального провадження полягає в тому, що підприємство, здійснюючи виготовлення вантажних причепів до легкових автомобілів протягом            2013-2014 років здійснювало їх реалізацію через мережу торгових баз, які розміщені у 14 областях України. При цьому реалізація таких причепів за готівкові кошти населенню не відображалась у бухгалтерському обліку та податковій звітності. Крім того, на підприємстві використовувалась праця найманих працівників без їх належного оформлення.

За результатами проведених слідчих дій, встановлено, що посадові особи підприємства ухилилися від сплати податків до державного бюджету на суму понад 10 млн.грн.

Загальна сума збитків у кримінальних провадженнях, закінчених слідчими слідчого управління з початку 2015 року склала 6,2 млн.грн. Всі кошти стовідсотково відшкодовано до бюджету.

Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ