ЩОДО реєстрІВ заяв про повернення суми бюджетного відшкодування

ЩОДО реєстрІВ заяв про повернення суми бюджетного відшкодування

Відповідно до п.п. 200.7.1 п. 200.7 ст. 200 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) центральний орган виконавчої влади, що реалізує податкову та митну політику, формує та веде, зокрема, реєстр заяв про повернення суми бюджетного відшкодування платникам податку (далі - Реєстр), які відповідають критеріям, визначеним п. 200.19 ст. 200 ПКУ.

Центральний орган виконавчої влади, що реалізує податкову та митну політику, щоденно публікує на своєму офіційному порталі Реєстри, зазначені у п.п. 200.7.1 п. 200.7 ст.200 ПКУ, із зазначенням даних, вказаних у цьому пункті.

Зазначені дані не належать до інформації з обмеженим доступом.

Порядок ведення Реєстрів визначено постановою Кабінету Міністрів України
від 22 лютого 2016 року №68 (далі – Порядок №68).

Так, п. 4 Порядку №68 визначено, що Реєстри формуються у хронологічному порядку за черговістю включення податкових декларацій або уточнюючих розрахунків, у складі яких подано заяви.

Заяви автоматично включаються до відповідного Реєстру протягом операційного дня їх отримання у хронологічному порядку надходження.

Відповідно до п. 7 Порядку №68 Державна фіскальна служба України щодня опубліковує Реєстри на своєму офіційному порталі.

Реєстри складаються з двох частин та формуються за кожною заявою, поданою у складі податкової декларації або уточнюючого розрахунку (за умови його подання).

Інформація, що міститься у другій частині Реєстрів, оновлюється Державною фіскальною службою України щодня.

Реєстри можна віднайти за посиланням: головна/діяльність/відшкодуванняПДВ/Реєстри заяв про повернення суми бюджетного відшкодування офіційного порталу Державної фіскальної служби України http://sfs.gov.ua/diyalnist-/vidshkoduvannya-pdchv/reestri-vidshkoduvannya-pdv/.

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області