Щодо перерахунку пенсії за особливі заслуги перед Україною

Щодо перерахунку пенсії за особливі заслуги

перед Україною

Повідомляємо, що наказом Міністерства соціальної політики України від 27.12.2017 р. № 2054, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 22.01.2018 за № 90/31542 було затверджено Схему визначення розмірів надбавок до пенсії, на яку має право особа згідно із законом, залежно від  заслуг перед Україною відповідно до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною”.

Зазначені в Схемі № 2054 окремі розміри пенсій за особливі заслуги перед Україною відрізняються від тих, які були в попередній схемі.

Пенсії за особливі заслуги перед Україною, встановлені до 11.10.2017 р., розміри яких згідно схеми № 2054 є більшими, підлягають перерахунку згідно із умовами, визначеними частиною четвертою статті 45 Закону України “Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування”.

На даний час Козельщинським сектором обслуговування громадян проведено роботу по інформуванню усіх виявлених осіб про необхідність особистого звернення до територіального управління для здійснення перерахунку раніше встановленої надбавки за особливі заслуги перед Україною та проводиться робота по прийому заяв від осіб, пенсії яких підлягають зазначеному перерахунку.

Козельщинський сектор обслуговування громадян

Кременчуцького ОУПФУ Полтавської області