Розклад роботи Козельщинського відділення Кременчуцької ОДПІ головного Управління Міндоходів у Полтавській області

Розклад роботи

Козельщинського відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління Міндоходів у Полтавській області

Пон. – Чт.:  с 9 год. 00 хв. до 18 год. 15 хв.

Пт.: с 9 год. 00 хв.  до 17 год. 00 хв.

Обідня перерва: с 13 год. 00 хв.  до 14 год. 00 хв.

Надання адміністративних послуг

в центрі обслуговування платників

понеділок – п’ятниця

з 8-00 год. до 20 –00год.,

субота – з 9-00 год. до 16 –00год

Графік прийому начальника

Приймальня громадян розташована за адресою:

смт. Козельщина вул. Леніна, 11-а, каб. 2

Любченко Андрій Анатолійович - заступник начальника Кременчуцької ОДПІ – начальник Козельщинського відділення -  кожна  п'ятниця місяця з 14 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.

Попередній запис на особистий здійснюється за 5 робочих днів до календарної дати прийому за адресою смт. Козельщина вул. Леніна, 11-а, секція №2

або телефоном (05342) 3-15-61

ГРАФІК

ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

посадовими особами

Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції

Головного управління  Міндоходів у Полтавській області

в приймальні громадян за адресою

м. Кременчук, вул. Красіна, буд. 76, секція №2

Лазько Анатолій Миколайович – в.о. начальника Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області – кожний вівторок  місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Лєднік Олег Вікторович – перший заступник начальника Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області – кожна п’ятниця місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Година Ірина Іванівна - заступник начальника Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області – кожний понеділок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Шуба Алла Володимирівна  –  заступник начальника Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області – кожна середа місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Бурлаченко Володимир Олександрович –  заступник начальника – начальник слідчого відділу фінансових розслідувань Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області –  кожна середа місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Галинський  Андрій  Анатолійович –  начальник  головного оперативного  відділу Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області –  кожна середа місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Дмитренко Тетяна Валеріївна – начальник управління оподаткування та контролю об'єктів і операцій – кожний вівторок місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Єщенко Ірина Миколаївна – начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб – кожний понеділок місяця з 14 год.00 хв. до 18 год. 00 хв.

Ліпка Лілія Георгіївна – начальник управління податкового аудиту - – кожний вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Щурик Олександр Олександрович – начальник юридичного відділу – кожний четвер місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Савченко Світлана Миколаївна – начальник відділу персоналу – кожна п’ятниця місяця з 14 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.

Литвиненко Наталя Василівна – начальник управління ІТ та обліку платників - кожна середа місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Ялисоветська Тетяна Миколаївна – начальник координаційно-моніторингового управління – кожна п’ятниця місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Нетеса Ірина Володимирівна –  начальник інформаційно-кумунікаційного відділу – кожний четвер місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Лебедєва Ірина Ігорівна – в.о. начальника відділу обслуговування платників податків – кожний вівторок місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Третяк Надія Миколаївна – в.о. начальника відділу фінансово-економічної роботи та бухгалтерського обліку - кожна середа місяця 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Кулинич Сергій Олексійович – начальник адміністративно-господарського управліннякожний четвер місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Мізюн Віталій Сергійович – начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів - кожна п’ятниця місяця з 14 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.

Заєць Сергій Іванович — начальник управління погашення заборгованостей - кожна п’ятниця місяця з 14 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.

В приймальні громадян за адресою

м. Кобеляки вул. Касьяна, 2 кім. 2

Любченко Андрій Анатолійович -  заступник начальника - начальник

Козельщинського відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління Міндоходів

у Полтавській області - кожний вівторок місяця 9 год.00 хв. до 13 год. 00 хв.

В приймальні  громадян за адресою

м. Комсомольськ, вул. Миру, б. 24, кім. 420

Донченко Євгеній Петрович – заступник начальника – начальник Комсомольського відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління Міндоходів у Полтавській області – кожна п’ятниця місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

В  приймальні  громадян за адресою

м. Глобине, вул. 1-го Травня, б. 11, кім. 2

Одерій Олександр Славович - заступник начальника – начальник  Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління Міндоходів у Полтавській області– кожна п’ятниця місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Попередній запис на особистий прийом в головному офісі Кременчуцької ОДПІ  здійснюється за 5 робочих днів до календарної дати прийому за адресою м. Кременчук, вул. Красіна, б. 76, секція №7

або за телефоном (0536) 74-28-17