Про стан реалізації мікропроектів громад в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтовний на громаду»

Про стан реалізації мікропроектів громад в рамках Проекту ЄС/ПРООН

«Місцевий розвиток, орієнтовний на громаду»

В районі реалізується 4 таких мікропроекти громад:

1) Громадською організацією «Хорішки» (с.Хорішки) підготовано мікропроект «Енергозберігаючі заходи у Хорішківській ЗОШ І-ІІІ ступенів шляхом капітального ремонту будівлі (покрівлі)».  07 жовтня 2015 року було підписано Грантову угоду між ЄС/ПРООН та ГО «Хорішки». 02 листопада 2015 року громадська організація «Хорішки» провела тендер та визначила підрядника для виконання ремонтно-будівельних робіт. Отримано перший транш від Проекту ЄС/ПРООН. У зв’язку з погодними умовами роботи не виконано. Кошти місцевого бюджету не перераховано. Сільська рада готова виконати взяті фінансові зобов’язання в 2016 році.

2) Громадською організацією «Добротворці Плюс» (с.Пригарівка) підготовано мікропроект «Енергозберігаючі заходи у Пригарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів шляхом заміни вікон та дверей на металопластикові».  07 жовтня 2015 року було підписано Грантову угоду між ЄС/ПРООН та ГО «Добротворці Плюс». 06 листопада 2015 року громадська організація «Добротворці Плюс» провела тендер та визначила підрядника для виконання ремонтно-будівельних робіт. Отримано перший транш від Проекту ЄС/ПРООН. Перераховано кошти з місцевого бюджету. Роботи виконано. Планується виконати додатковий обсяг робіт на зекономлені кошти.

3) Громадською організацією «Спадщина» (смт.Нова Галещина) проводиться підготовка мікропроекту «Капітальний ремонт систем водопостачання та водовідведення по вулиці Жовтневій».

4) Громадою смт.Козельщина зареєстровано громадську організацію «Дзвінок». Проводиться підготовка мікропроекту «Енергозберігаючі заходи у Козельщинському дитячому садку «Дзвіночок».