Про результати ревізії Великобудищанської сільської ради

Про результати ревізії

Великобудищанської  сільської ради

Фахівці Полтавської міжрайонної Держфінінспекції під час планової  виїзної ревізії виконання сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради за період з 01.09.2011 по завершений звітний місяць 2013 року виявили фінансових порушень за загальну суму 147,73 тис. грн.

Зокрема, через неперерахування до відповідного бюджету зайво виплаченої заробітної плати в минулих бюджетних періодах недоотримано коштів на загальну суму 34,87 тис. грн.

Зафіксовано нецільове використання бюджетних коштів, та операції проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат, внаслідок завищених виплат на оплату праці та списання коштів на видатки без отримання товарів на 112,86 тис.  грн.

За допущені порушення фінансово-бюджетної дисципліни 4 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Застосовано фінансову санкцію, у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках відкритих в органах Державної казначейської служби в Диканському районі.

Про результати ревізії поінформовано Диканську прокуратуру, Диканську районну раду та Диканську районну державну адміністрацію.

Начальник

Полтавської МДФІ                                                                                                                   О.А. Поцелуйко