Про результати ревізії Тахтаулівської сільської ради

Про результати ревізії

Тахтаулівської  сільської ради

Відповідно до п. 8.3.6.1 Плану контрольно-ревізійної роботи Держфінінспекції в Полтавській області на ІУ квартал 2013 року з 26.11.2013 року проведено планову виїзну ревізію сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Тахтаулівської сільської ради за період з 01.04.2010 по завершений звітний місяць 2013 року.

За результатами проведеного контрольного заходу було виявлено фінансових порушень, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів, порушень чинного законодавства та інших порушення фінансової дисципліни на загальну суму 141,96 тис. грн., із них основними порушеннями були неотримання заборгованості за договорами про соціально-економічне партнерство, порушення законодавства в частині нарахування та виплати заробітної плати, безпідставне включення завищеної вартості матеріалів та часу роботи механізмів до актів виконаних робіт, не нарахування (недорахування) у 2010-2013 роках передбачених законодавством посадових окладів, обов’язкових надбавок та доплат.

Застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, проінформовано прокуратуру Полтавського району, Полтавську РДА, Полтавську райраду, складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Начальник

Полтавської МДФІ                                                                                                                   О.А. Поцелуйко