Про результати ревізії Щербанівської сільської ради

Про результати ревізії

Щербанівської сільської ради

Фахівцями Полтавської МДФІ відповідно до плану роботи проведено планову виїзну ревізію сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Щербанівської сільської ради за період з 01.01.2011 по завершений звітний місяць 2013 року.

За результатами контрольного заходу встановлено фінансових порушень на загальну суму 768,64 тис. грн.

З них недоотримано фінансових ресурсів на суму 161,61 тис. грн., а саме: не перераховано до відповідного бюджету коштів, що надійшли на відновлення касових видатків загального фонду установи, проведених у минулих бюджетних періодах; неотримання заборгованості за договорами про пайову участі (внеску) у створенні і розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури при будівництві об’єктів містобудування; несвоєчасного надходження батьківської плати за навчання дітей.

Операції проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат на суму 520,00 тис. грн., а саме: фінансування та утримання установ за рахунок коштів сільського бюджету при відсутності відповідної програми з визначеними заходами; нестача матеріальних цінностей; завищення вартості ремонтно-будівельних робіт; понаднормове списання продуктів харчування, завищені виплати заробітної плати працівникам.

Інші порушення фінансової дисципліни на загальну суму 87,03 тис. грн.

За результатами проведеного контрольного заходу поінформовано Полтавську районну державну адміністрацію, Полтавську районну раду та Прокуратуру Полтавського району. Керівнику об’єкту контролю направлено вимоги про усунення виявлених порушень, застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на реєстраційних рахунках установи, на винних осіб складено протоколи про вчинення адміністративного правопорушення за ст. 164-2 КУпАП.

Полтавська МДФІ