Про результати ревізії Руденківської сільської ради

Про результати ревізії

Руденківської сільської ради

Фахівцями Полтавської МДФІ відповідно до п. 6.3.6.1 Плану контрольно-ревізійної роботи Держфінінспекції в Полтавській області на ІV квартал 2013 року проведено планову виїзну ревізію сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Руденківської сільської ради за період з 01.01.2010 по 31.11.2013 року.

За результатами контрольного заходу встановлено фінансових порушень на загальну суму 469,02 тис. грн. :

- недоотримання фінансових ресурсів;

- завищення обсягів ремонтно-будівельних робіт;

- проведення операцій з порушенням чинного законодавства;

- здійснення видатків не за відповідним кодом економічної класифікації видатків;

- нарахування та виплата заробітної плати у завищених обсягах;

- інші порушення фінансової дисципліни.

За результатами проведеного контрольного заходу Держфінінспекцією в Полтавській області  застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на реєстраційних рахунках установи, на винних осіб складено протоколи про вчинення адміністративного правопорушення за ст. 164-2 КУпАП, поінформовано Новосанжарську районну державну адміністрацію, Новосанжарську районну раду, Прокуратуру Новосанжарського району та Новосанжарське відділення Полтавської ОДПІ.

Полтавська МДФІ