Про результати ревізії Ланнівської сільської ради

Про результати ревізії

Ланнівської сільської ради

Відповідно до п. 8.3.6.1. Плану контрольно-ревізійної роботи Держфінінспекції в Полтавській області на І квартал 2014 року фахівцями Полтавської МДФІ проведено планову виїзну ревізію виконання сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Ланнівської сільської ради за період з 01.01.2010 по завершений звітний місяць 2014 року

За результатами контрольного заходу встановлено фінансових порушень на загальну суму 115,12 тис. грн.:

- понаднормове списання продуктів харчування;

- здійснення видатків не за відповідним кодом економічної класифікації видатків;

- нарахування та виплата заробітної плати у завищених обсягах;

- здійснення видатків на заходи не передбачені бюджетними програмами;

-  несвоєчасне отримання орендної плати за надане в користування майно.

У відповідності до вимог статей 117, 120 Бюджетного кодексу України, Держфінінспекцією в Полтавській області застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках відкритих в органах Державної казначейської служби в Карлівському районі.

За результатами ревізії складено 1 протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 ч. 1 КУпАП, проінформовано Прокуратуру Карлівського району, Карлівську районну раду та Карлівську РДА.

Полтавська МДФІ