Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності Диканської районної державної лікарні ветеринарної медицини

Про результати ревізії

фінансово-господарської діяльності

Диканської районної державної лікарні

ветеринарної медицини

Фахівцями Полтавської МДФІ відповідно до п. 2.12 Плану контрольно-ревізійної роботи Держфінінспекції України на І квартал 2014 року проведено планову виїзну ревізію сільського фінансово-господарської діяльності Диканської районної державної лікарні ветеринарної медицини за період з 01.01.2011 по 31.03.2014 року.

За результатами контрольного заходу встановлено фінансових порушень на загальну суму 12,94 тис. грн. :

- безпідставне списання паливно-мастильних матеріалів;

- відшкодування витрат на відрядження всупереч законодавству;

- оплата за комунальні послуги з порушенням чинного законодавства;

- покриття за рахунок бюджетних коштів витрат пов’язаних юридичних осіб всупереч законодавству;

- нарахування та виплата заробітної плати у завищених обсягах;

- інші порушення фінансової дисципліни.

За результатами проведеного контрольного заходу Держфінінспекцією в Полтавській області  застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на реєстраційних рахунках установи, на винних осіб складено протоколи про вчинення адміністративного правопорушення за ст. 164-2 КУпАП, поінформовано Управління ветеринарної медицини у Диканському районі та Прокуратуру Диканського району.

Полтавська МДФІ