Про результати ревізії Бричківської сільської ради

Про результати ревізії

Бричківської сільської ради

Фахівцями Полтавської міжрайонної Держфінінспекції під час проведення планової виїзної ревізії сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Бричківської сільської ради за період з 01.01.2010 по завершений звітний місяць 2013 року, виявлено фінансових порушень на загальну суму 222,29 тис. гривень.

Так, в результаті не перерахування до бюджету сільської ради 10 % від продажу прав на оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення протягом 2011-2012 років спеціальним фондом сільської ради недоотримано коштів у загальній сумі 156,00 тис. грн.

Крім того, встановлено проведення операцій з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат на суму 31,12 тис. грн., з яких: зафіксовано нецільове використання коштів, включення до актів ф. КБ-2в відрахувань та робіт у завищених розмірах, порушення законодавства при нарахуванні та виплаті заробітної плати та встановлено нестачу матеріальних цінностей.

Також, виявлено інші порушення фінансової дисципліни на загальну суму 35,17 тис. грн.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку, складено протоколи про адміністративне правопорушення та застосовано 2 фінансові санкції  у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

За результатами ревізії проінформовано Полтавську районну раду, Полтавську РДА та  прокуратуру Полтавського району.

Начальник                                                                                                                          О. А. Поцелуйко