Про результати планової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Диканської РДА

Про результати планової

виїзної ревізії фінансово-господарської

діяльності Відділу освіти, сім’ї, молоді

та спорту Диканської РДА

Фахівцями Полтавської МДФІ відповідно до п. 8.3.1.1 Плану контрольно-ревізійної роботи Держфінінспекції України на І квартал 2015 року проведена ревізія фінансово-господарської діяльності відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Диканської РДА за період з 01.09.2012 по 28.02.2015.

За результатами контрольного заходу встановлено фінансових порушень на загальну суму 232,29 тис. грн. :

- покриття видатків, пов’язаних з наданням платних послуг, за рахунок коштів загального фонду кошторису;

- недоотримання коштів за надані платні послуги;

- нарахування та виплата заробітної плати у завищених обсягах;

- безпідставне списання продуктів харчування внаслідок перевищення норм використання продуктів;

- нестача матеріальних цінностей;

- відшкодування витрат на відрядження без оформлених належним чином підтверджуючих документів;

- інші порушення фінансової дисципліни.

За результатами проведеного контрольного заходу Держфінінспекцією в Полтавській області на винних осіб складено протоколи про вчинення адміністративного правопорушення за ст. 164-2 КУпАП, поінформовано Прокуратуру Диканського району та Диканську РДА.

Полтавська МДФІ