Про повернення до бюджету невикористаної суми субсидії

Про повернення до бюджету невикористаної суми субсидії

У відповідності до пункту 15 Постанови Кабінету Міністрів України  N 848 від 21.10.1995 року  , після  закінчення опалювального частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг  з газопостачання для індивідуального опалення,  що  еквівалентна  вартості (станом  на 1 травня нового неопалювального  сезону) 100 куб. метрів природного  газу зараховується як оплата послуг з газопостачання, у тому числі обов’язкової частки платежу домогосподарства,  на  наступні  розрахункові  періоди,  а залишок невикористаної суми повертається  до бюджету на підставі акта розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидій

Постанова КМУ від 23.08.2016 року N 534 “ Деякі питання надання субсидій для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) та послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення” визначає механізм розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з з газо- постачання для індивідуального опалення (далі - субсидія), що перевищують вартість (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу.

Розрахунок невикористаної суми субсидії проводиться надавачем послуг у разі, коли на особовому рахунку одержувача субсидії станом на 1 травня нового неопалювального сезону, а також станом на 1 травня 2016 р. обліковується переплата за послугу.

Розрахунок невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з газопостачання для індивідуального опалення за опалювальний сезон за особовим рахунком кожного одержувача субсидії визначається за такою формулою:Nг = Cг - Hг - G, де Nг - невикористана сума субсидії на оплату послуги з газопостачання для індивідуального опалення за опалювальний сезон, гривень;

Cг - загальна сума нарахованої субсидії на оплату послуги з газопостачання за опалювальний сезон, гривень;

Hг - загальна вартість фактично використаного природного газу за опалювальний сезон, гривень;

G - вартість 100 куб. метрів природного газу за граничною роздрібною ціною на природний газ для побутових споживачів, що діяла на 1 травня нового неопалювального сезону, гривень.

Переплата за особовим рахунком одержувача субсидії (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) зменшується на розраховану відповідно до цього Порядку невикористану суму субсидії за опалювальний сезон.

Відповідальність за правильність розрахунку невикористаних сум субсидії за опалювальний сезон за кожним особовим рахунком одержувача субсидії та повноту відображення їх в актах розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидій покладається на надавачів послуг в особі їх керівників та посадових осіб, що проводили такий розрахунок.

Додаткову інформацію можна отримати в  управління соціального захисту населення Козельшинської РДА (вул. Партизанська, 10) та за телефоном 3-18-30.

Начальник управління                                                                         І.В. Жайворонок