Про план заходів щодо попередження корупції на 2015 рік у районній державній адміністрації

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

12.01.2015                                                                                              № 1

Відповідно до Законів України „Про засади запобігання і протидії корупції“, “Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки”, Постанови Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 року №1240 “Про затвердження Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки”, розпорядження голови облдержадміністрації від 22 грудня 2014 року № 591 „Про план заходів щодо попередження корупції на 2015 рік“, а також з метою реалізації державної політики у сфері боротьби з корупцією, створення дієвої системи запобігання і протидії проявам корупції:

1. Затвердити план заходів щодо запобігання корупції на 2015 рік у районній державній адміністрації (додається).

2. Відповідальним виконавцям інформувати райдержадміністрацію у терміни, визначені планом заходів щодо запобігання корупції на 2015 рік у районній державній адміністрації.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 09 січня 2014 року № 1 „Про план заходів щодо запобігання корупції на 2014 рік у районній державній адміністрації“.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконувач обов’язків голови

районної державної

адміністрації

Г.МІЩЕНКО