Про підсумки роботи УПФУ в Козельщинському районі у 1 кварталі 2015 року

Про   підсумки    роботи

УПФУ  в Козельщинському районі  у   1 кварталі   2015 року

В умовах дії антикризового законодавства фінансова стабільність в пенсійній сфері     протягом  1 кварталу 2015 року  характеризується своєчасною і повною виплатою пенсій  та проведенням   їх   індексації      непрацездатним громадянам  та пенсіонерам   Козельщинського  району .

З   даною   метою    управлінням   Пенсійного   фонду   України    в    Козельщинському районі приділяється значна увага оперативному виготовленню і доставці виплатної документації, суцільній перевірці правильності нарахувань та безперебійному фінансуванню банківських установ і поштових відділень по доставці пенсій.

Загальна сума видатків  на пенсійні виплати   за 3 місяці  становить  26532,3 тис грн. , що на 856,7 тис. грн.  більше , ніж за відповідний період минулого року.

Виплата пенсій та допомог за рахунок  власних надходжень у  1 кварталі 2015 року  становить   22375,4 тис. грн., за  рахунок коштів Державного бюджету – 4130,1 тис. грн.,

На  звітну дату   на   обліку  в  районі   перебуває 6408 пенсіонерів ( порівняно  з 1 кварталом 2015 року менше на 137 осіб).

Протягом    січня- березня 2015 року  в управлінні проводилась робота направлена на  забезпечення  своєчасного  призначення, нарахування ,  перерахунку та виплати пенсій громадянам :  призначено  54 нових пенсій, проведено 177 перерахунків пенсій, в тому числі -36 перерахунки пенсіонерам , які працюють.

Середній    розмір    пенсії    по    району         складає 1330 грн.  58 коп., що  на 46  грн. 06 коп. більше, ніж  за відповідний  період минулого року.  Працюючих пенсіонерів -864 чоловіка, середній розмір пенсії – 1335 грн. 43 коп.

Для  забезпечення достовірності документів ,  наданих для призначення (перерахунку)    пенсій  проводяться    зустрічні   перевірки, за січень- березень 2015 року проведено 3 таких перевірки,  з них  виявлено 2 порушення,  які виправлені в ході перевірки та отримано відповідні уточнюючі документи.

Погашення заборгованості є одним із резервів наповнення бюджету,  для стягнення  виконавчі  документи  постійно  передаються   до відділу Державної виконавчої служби  Козельщинського районного  управління юстиції .   Станом на 01.04 2015 року    у відділі   ДВС  перебувало  128 виконавчих документи на суму  209,5  тис. грн .

Вся сума боргу до Пенсійного фонду охвачена заходами примусового стягнення ,  лише  протягом  3  місяців 2015 року для стягнення заборгованості по відшкодуванню  витрат  та  виплату і доставку пільгових пенсій   до Господарського суду  подано 12    позовних   заяв   на       суму 25,6 тис.грн.

Для  невідкладного  вирішення питання погашення  заборгованості до Пенсійного фонду налагоджено співпрацю з податковою службою, місцевою владою,  відділом Державної виконавчої служби .

Управління   Пенсійного  фонду  України в    Козельщинському   районі