Про благодійність і благодійників

Незважаючи на те, що благодійність в людському суспільстві існує тисячоліття,соціальний інтерес до цього явища агострився відносно недавно. Зараз ми бачимо певний вибух діяльності осіб, організацій та  фондів благодійності, і все більше людей втягується в цей процес. Наші люди в масовому порядку починають  повертати своє обличчя в сторону ближнього. Хай небагато, але кожен з нас готовий віддати сьогодні-у шкатулку для дитини на операцію, завтра - підтримати безрідного хворого у лікарні, у свій вільний час прийняти участь у благодійній акції…У 2014 році участь у акції «Серце до серця» прийняло участь набагато менше людей. Чи політична криза, чи пониження достатків - не знаю, що вплинуло. Але, все ж, деяка сума перечислена на рахунок для дітей, що мають вади зору. Щиро вдячна керівництву «Нової аптеки», власникам магазинів «1000 дрібниць» та «Гастрономчик», колективу АЗС №34 за підтримку. Лідером  збору коштів виступила Бреусівська сільська рада .

Сьогоднішній день вимагає нових добрих справ. У дитячому відділенні перебуває підкинута дитина, турбота про яку лежить на плечах медичних працівників. Їм не шкода для маляти душевного тепла , але на засоби догляду та дитяче харчування потрібні кошти. Просимо відгукнутися небайдужих громадян , що можуть продукти та дитячі речі принести прямо у дитяче відділення ЦРЛ.

Наперед дякую Вам!