Поспішіть отримати зекономлені кошти субсидії!

УВАГА! Сім’ї, які станом на 01.05.2017 року на рахунку мали невикористану суму субсидії (розмір можна уточнити у списках, які знаходяться в уповноважених осіб сільських  рад та управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації)  мають право одержати зекономлені кошти: не більше еквівалента вартості 100 куб. метрів природного газу.

Для отримання монетизованої частини зекономленої суми субсидії слід подати до уповноважених осіб сільських( селищних)  рад або управління захисту населення (смт. Козельщина, вул..Партизанська,10, каб.5 ) відповідну заяву.

При собі мати: паспорт, ідентифікаційний номер, номер банківського рахунку для зарахування коштів (у разі відсутності рахунку, кошти спрямуються через поштове відділення).

Наразі біля 400 сімей району ще не скористалися правом  подати   заяви.

Останній день  прийому заяв – 31 серпня 2017 року.

Додаткову інформацію   можна отримати  за телефоном  3-18-30.