Понад 6,4 млр. грн. платежів до зведеного бюджету мобілізувала Полтавщина з початку року

Понад 6,4 млр. грн. платежів до зведеного бюджету

мобілізувала Полтавщина з початку року

За підсумками співпраці територіальних органів фіскальної служби із платниками податків області за І квартал 2016 року до бюджетів усіх рівнів по ГУ ДФС у Полтавській області мобілізовано понад 6 млрд. 432 млн. грн., в тому числі до державного бюджету збір платежів склав близько 5 млрд. 252 млн. грн., - за інформацією Головного управління ДФС у Полтавській області.

У розрізі податків до загального фонду державного бюджету за три місяці поточного року збір склав: по податку на прибуток – 135,8 млн. грн., податку на додану вартість – 514,8 млн. грн., рентній платі за користування надрами – майже 4 млрд. 231 млн. грн., податок на доходи фізичних осіб – 234,1 млн. грн., військовий збір – 81,3 млн. грн., акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – 20,4 млн. гривень.

За І квартал 2016 року до місцевих бюджетів області надійшло близько
1 млрд. 181 млн. грн. платежів, серед яких: податку на доходи фізичних осіб – 670 млн. грн.; податку на майно – 227,4 млн. грн., в тому числі плати за землю – 216,4 млн. грн.; єдиного податку – 120,2 млн. грн., в тому числі: з юридичних осіб – 20,1 млн. грн., з фізичних осіб – 73,4 млн. грн., з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75% – 26,7 млн. грн.; акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 81,8 млн. гривень.

Кременчуцька ОДПІ Головне управління

ДФС у Полтавській області