Понад 28 млн. грн. податкових платежів надійшло від платників Козельщинського відділення Кременчуцької ОДПІ

За січень-травень 2016 року платниками Козельщинського відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області сплачено до бюджетів усіх рівнів  28,1 млн. грн. – про це повідомила заступник начальника – начальник Козельщинського відділення Кременчуцької ОДПІ Тетяна Вітер.

До державного бюджету за січень-травень 2016 року надійшло 8,3 млн. грн. податків та зборів. За основними платежами, які формують державний бюджет, мобілізовано: податку на доходи фізичних осіб – 3,8 млн. грн., податку на додану вартість – 3,2 млн. грн., військового збору – 1,1 млн. грн.

З початку року до місцевих бюджетів надходження склали 19,8 млн. грн. За основними платежами, які формують місцеві бюджети, надійшло: податку на доходи фізичних осіб (75 відс.) – 11,4 млн. грн., плати за землю – 4,8 млн. грн., єдиного податку – 2,3 млн. грн., акцизного податку з реалізації підакцизних товарів – 0,8млн.грн.

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області