План заходів з підготовки та відзначення в районі 25-ї річниці незалежності України

ЗАТВЕРДЖУЮ

голова райдержадміністрації

_________О.О. Перепелиця

«   22  » лютого  2016 р.

План заходів

з підготовки та відзначення в районі

25-ї річниці незалежності України.

1. Забезпечити проведення в районному центрі, населених пунктах району урочистих заходів за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості, духовенства.

23-24 серпня 2016 року

Відділ культури та туризму райдержадміністрації, відділ освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації, відділ організаційно-кадрової роботи, сектор з питань роботи із зверненнями громадян, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації, виконкоми сільських та селищних рад

2. Забезпечити встановлення (вивішування) органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, об’єднаннями  громадян, закладами освіти і культури Державних Прапорів України, святкове оформлення населених пунктів.

23-24 серпня 2016 року

3. Провести офіційні церемонії урочистого підняття Державного Прапора України в районному центрі та населених пунктах району.

23 серпня 2016 року

Відділ культури та туризму райдержадміністрації, відділ організаційно-кадрової роботи, сектор з питань роботи із зверненнями громадян, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації, виконкоми сільських та селищних рад

4. Забезпечити організацію та проведення у навчальних закладах району «круглих столів», тематичних бесід, лекцій, конференцій, конкурсів малюнків, благодійних акцій, виставок тематичної літератури, присвячених висвітленню подій, пов'язаних з історією українського державотворення, боротьбою українського народу за незалежність та територіальну цілісність держави.

Серпень -  вересень 2016 року

Відділ культури та туризму райдержадміністрації, відділ освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації, Козельщинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

5. Сприяти реалізації ініціатив громадськості, спрямованих на консолідацію українського суспільства, розвиток міжрегіонального співробітництва, популяризацію України у світі, її культури, звичаїв і традицій.

Постійно

6. Забезпечити організацію та проведення в районі тематичних спортивних заходів.

Серпень 2016 року

Відділ культури та туризму райдержадміністрації спільно з ФСТ «Колос»

7. Звернутися до релігійних організацій з пропозицією провести в День незалежності України у храмах району молебні за Україну та український народ.

До 20 серпня 2016 року

8. Забезпечити громадський порядок та безпеку дорожнього руху під час проведення в районі масових заходів, присвячених відзначенню Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України.

Серпнь 2016 року

Козельщинське відділення поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області

9. Забезпечити упорядкування прилеглих територій біля пам’ятників, стел, меморіалів, обелісків, пам’ятних знаків, місць поховань учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

Серпнь 2016 року

Виконкоми сільських та селищних рад

10. Організувати проведення в бібліотечних закладах району тематичні книжкові виставки та оновити тематичні експозиції, стенди до 25-ї річниці незалежності України в музейних закладах району.

Серпнь 2016 року

Відділ культури та туризму райдержадміністрації

11. Вжити невідкладних заходів щодо вирішення проблемних питань соціального захисту осіб, які отримали інвалідність внаслідок участі в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях, родин загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях.

Серпнь 2016 року

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищних рад

12. Передбачити святковий випуск районної комунальної газети.

Серпнь 2016 року

Сектор з питань роботи із зверненнями громадян, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації,  редакція районної комунальної газети «Козельщинські вісті»

Головний спеціаліст сектору з питань

роботи із зверненнями громадян,