План заходів щодо реалізації у 2016 році в Козельщинському районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні

План заходів

щодо реалізації в районі Стратегії державної політики

сприяння розвитку громадського суспільства в Україні у 2016 році

1. Забезпечити проведення конкурсів проектів громадських організацій, на виконання (реалізацію) яких надаватимуться кошти з районного бюджету у 2016 році, передбачивши розширення сфери застосування конкурсів для визначення отримувачів фінансової підтримки.

Протягом року

Сектор з питань роботи із зверненнями громадян, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації, відділ культури та туризму райдержадміністрації, виконкоми сільських та селищних рад

2. Забезпечити за рахунок місцевих бюджетів фінансову допомогу та підтримку статутної діяльності громадських організацій інвалідів, ветеранів, молодіжних і дитячих громадських організацій.

Протягом року

Фінансове управління райдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, виконкоми сільських та селищних рад

3. Забезпечити підготовку і подання узагальненої інформації про діяльність громадських рад, утворених при місцевих органах виконавчої влади, пропозицій щодо комплексу системних заходів  удосконалення їх роботи.

До 20.12.2016 року

4. Забезпечити участь молодіжних громадських організацій та їх об’єднань у розробленні, здійсненні на регіональному рівні державної молодіжної політики, програм, що стосуються молоді, та пропозицій щодо активізації діяльності цих організацій, об’єднань у здійсненні державної молодіжної політики, участі у програмах, що стосуються молоді.

Протягом року

Відділ освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації, виконкоми сільських та селищних рад

5. Проаналізувати практику діяльності структурних підрозділів органів виконавчої влади, відповідальних за зв’язки з громадськістю, за результатами такого аналізу вжиття додаткових заходів щодо вдосконалення їх діяльності, належного, в тому числі організаційно-технічного та кадрового, забезпечення.

До 20.12.2016 року

6. Провести оцінку результатів діяльності органів виконавчої влади, їх структурних підрозділів за напрямом «робота з громадськістю».

До 20.12.2016 року

7. Сприяти проведенню заходів регіонального та місцевого значення, спрямованих на популяризацію волонтерського руху, визнання діяльності волонтерських громадських організацій.

Протягом року

Сектор з питань роботи із зверненнями громадян, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відділ культури та туризму райдержадміністрації.

8. Вжити заходів щодо розвитку інформаційного простору у сферах забезпечення доступу до інформації для людей із особливими потребами, захисту дітей від впливу шкідливої інформації, що передається засобами масової інформації.

Протягом року

Сектор з питань роботи із зверненнями громадян, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації, редакція районної комунальної газети «Козельщинські вісті».

9. Забезпечити розроблення та запровадження на регіональному та місцевому рівні заходів щодо правової освіти громадян з метою популяризації серед населення участі громадян у діяльності організацій громадянського суспільства.

Протягом року

Сектор з питань роботи із зверненнями громадян, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації, редакція районної комунальної газети «Козельщинські вісті», виконкоми сільських та селищних рад

10. Вжити заходів щодо проведення органами виконавчої влади консультацій з громадськістю з актуальних питань формування та реалізації державної політики за напрямками та з питань регіонального значення із залученням дорадчих органів, створених при органах виконавчої влади.

Протягом року

Сектор з питань роботи із зверненнями громадян, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Головний спеціаліст сектору з питань

роботи із зверненнями громадян,

внутрішньої та інформаційної політики

апарату райдержадміністрації                                                        М.Ю. Матвієць