ПІДСУМКИ КАМПАНІЇ ДЕКЛАРУВАННЯ – до бюджету надійде понад 15,0 млн. гривень

ПІДСУМКИ КАМПАНІЇ ДЕКЛАРУВАННЯ –

до бюджету надійде понад 15,0 млн. гривень

У четвер, 26 травня, в приміщенні Кременчуцької ОДПІ відбувся брифінг з місцевими мас-медіа на тему «Підсумки «Кампанії Декларування – 2016». Зібралися, щоб підбити підсумки деклараційної кампанії доходів громадян, яка тривала з 1 січня до 4 травня цього року. Проводив захід заступник начальника Кременчуцької ОДПІ Олег Дубинка.

«Декларування – це конституційне зобов’язання та громадянський обов’язок кожного громадянина України. Декларування доходів – ознака цивілізованого суспільства, високої правосвідомості громадян.», - зазначив посадовець.

На брифінгу, зокрема, висвітлили кількість поданих декларацій про майновий стан і доходи, а саме 10470 декларацій. Загальна сума задекларованих доходів становить 563,0 млн. грн. по Кременчуцькій ОДПІ. Очікуване надходження до бюджету податку на доходи фізичних осіб та військового збору від платників складає понад 15,0 млн. гривень.

Звернуто було увагу на відповідальність (адміністративну, фінансову), яка передбачена чинним законодавством за неподання, несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи чи включення до декларацій перекручених даних. Також говорили про контрольно-перевірочні заходи, які проводяться працівниками інспекції відносно порушників.

Окремо податківці розповідали про право громадян на отримання податкової знижки, яким можна скористатися за умови подання декларації про майновий стан і доходи. Для зазначеної мети декларацію можна подати до кінця року.

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області