Перерахунок пенсії інвалідам 3 групи, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам

Перерахунок пенсії інвалідам 3 групи,

інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам

Згідно Закону України від 17.09.2015 р. № 704 “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2015 рік” з 1 вересня 2015 року  було затверджено підвищення мінімуму для осіб, які втратили працездатність, - із 949 грн. до 1074 грн. Органами Пенсійного фонду в автоматизованому режимі проведено масовийй перерахунок пенсій з 1 вересня 2015 року. Але перерахунку не підлягали пенсії інвалідів 3 групи, інвалідів з дитинства, дітей-інвалідів. На обліку в управлінні Пенсійного фонду України в Козельщинському районі перебуває 429 інвалідів 3 групи в тім числі 28 інвалідів з дитинства, дітей-інвалідів.

18 листопада 2015 року Кабінет Міністрів України Постановою № 954 вніс зміни до своєї постанови від 26.03.2015 року № 265 “Деякі питання пенсійного забезпечення громадян”.  Дані зміни забезпечують виплату пенсії інвалідам 3 групи, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам у розмірі, який відповідає прожитковому мінімуму для осіб, які втратили працездатність (нині цей показник становить 1074,00 грн.).

Постанова набирає чинності з 1 грудня 2015 року. Вже в грудні місяці 2015 року вищезазначена категорія отримувачів пенсійних виплат отримає збільшені пенсії.

Адміністрація управління                                                                                                   Пенсійного фонду України

в Козельщинському районі