Пенсійна служба провела флешмоб та зустрічі з громадою

Пенсійна служба провела флешмоб та зустрічі з громадою

На виконання плану заходів з реалізації Стратегії розвитку комунікацій Пенсійного фонду України, завідувач Козельщинського сектору звернення громадян та головний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи Кременчуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України під час виїзних зустрічей з громадою сіл  Пригарівки, Пашківки та Оленівки Козельщинського району провели   флешмоб на тему “легальна зарплата – гідна пенсія” . Метою даного заходу є донесення до свідомості громадян, що зарплата “ в конвертах” – це тимчасове благо, яке має негативні наслідки для самого працівника. Це, перш за все, ризик залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні та здійсненні перерахунків пенсій. Розмір пенсії залежить від трьох чинників - тривалості страхового стажу, розміру заробітної плати та повноти сплати внесків із неї.

Громадяни  активно долучалися до діалогу щодо негативних  наслідків виплати заробітної плати  “ в конвертах”.

Завдяки проведеній інформаційно роз’яснювальній роботі  та спільним заходам Пенсійного фонду, райдержадміністрації та Державної фіскальної служби по легалізації заробітної плати та зайнятості населення на території Козельщинського району,  з початку року легалізовано в добровільному порядку 28 робочих місць в юридичних осіб та 17 – у фізичних осіб – підприємців.

Під час зустрічі були роздані інформативні матеріали у вигляді буклетів.