ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН Проведення консультацій з громадськістю на 2015 рік

Питання (проект рішення), яке планується винести на обговорення

Заходи які заплановані в рамках консультацій

Строк проведення консультацій

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія рішення, що буде прийняте за результатами консультацій

Контактні данні структурного підрозділу (працівника), відповідального за проведення консультацій (телефон, e-mail)

2

Обговорення підсумків соціально – економічного розвитку району у 2014 році.

Сходка, оприлюднення інформації в районній комунальній газеті «Козельщинські вісті» та на офіційному веб-сайті.

Січень

Громади сіл, селищ району

Іванко Павло Володимирович - начальник відділу економіки райдержадміністрації, 3-12-50

Виставний Валерій Миколайович – начальник фінансового управління райдержадміністрації,3-17-78.

3

Обговорення звітів про виконання регіональних галузевих програм за 2014 рік

Лютий

Педагогічні,медичні працівники, громади сіл, селищ району

Міщенко Ганна Андріївна – в.о.голви райдержадміністрації

4

Соціально – економічна необхідність планованої діяльності – влаштування ЗСО першого класу навколо свердловини та облаштування розвідувально – експлуатаційної свердловини з метою її подальшої експлуатації для забезпечення питною водою мешканців, організацій та підприємств селища Козельщина.

Березень

Громада смт.Козельщина,

об’єднання домовласників

Піщаний Дмитро Іванович – Козельщинський селищний голова, (05342) 3-17-07

5

Реформування медичної галузі району

Зустріч з громадськістю, оприлюднення інформації в районній комунальній газеті «Козельщинські вісті»та на офіційному веб-сайті.

Медичні працівники, громади сіл, селищ району

6

Соціальний захист чорнобильців.

Зустріч з громадськістю, оприлюднення інформації в районній комунальній газеті «Козельщинські вісті» та на офіційному веб-сайті.

Громадська організація «Союз – Чорнобиль Україна»,

Колесніков Сергій Іванович – головний лікар ЦРЛ, 3-11-30.

Жайворонок Ігор Віталійович- начальник управління соціального захисту райдержадміністрації,3-11-72

7

Європейський вибір України.

Зустріч з громадськістю, оприлюднення інформації в районній комунальній газеті «Козельщинські вісті», на офіційному веб-сайті.

Травень

8

Розвиток спорту у районі.

Червень

Громади сіл, селищ району, члени ДЮСШ

Срібний Валерій Володимирович – 3-17-08

9

Про наповнення Пенсійного Фонду України. Недопущення заборгованості заробітної плати на економічно – активних підприємствах.

Зустріч із жителями.

Липень

Районна організація ветеранів війни та праці, громади сіл, селищ району

Міщенко Ганна Андріївна – перший заступник голови райдержадміністрації, (05342)3-11-06;

10

Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2014 року.

Зустріч з громадськістю,  оприлюднення інформації в районній комунальній газеті «Козельщинські вісті».

11

Незалежність України: здобутки та перспективи

Громади сіл, селищ району

Коваленко Олександр Андрійович -  голова громадської ради при Козельщинській райдержадміністрації,

Манько Владислав Іванович – головний спеціаліст сектору з питань роботи із зверненнями громадян, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації (05342)3-20-35.

12

Проблеми якісного надання житлово – комунальних послуг населенню та шляхи їх вирішення.

Зустріч із жителями сільських, селищних рад

об’єднання домовласників, члени вуличних кооперативів

Голови сільських, селищних рад

13

Виплати сім’ям з дітьми.

Особистий виїзний прийом громадян у сільських радах. Оприлюднення інформації в районній комунальній газеті «Козельщинські вісті».

Жовтень

Багатодітні сім’ї, сім’ї, що знаходяться під соціальним супроводом, на обслуговуванні управління праці та соціального захисту населення

Жайворонок Ігор Віталійович – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

3-11-72.

14

Соціально – економічний розвиток району за 9 місяців 2014 року

(05342)3-11-72.

15

Про надання субсидій пільговим категоріям населення у районі.

16

Проведення моніторингу цін на ринку

Рада підприємців району,

громади сіл, селищ району

17

Зайнятість населення Козельщинського району: підсумки за 2015 рік та перспективи у 2016 році.

Засідання Громадської ради.

керівники підприємств району

т.(05342)3-20-35.

Питання (проект рішення), яке планується винести на обговорення

Заходи які заплановані в рамках консультацій

Строк проведення консультацій

2

Обговорення підсумків соціально – економічного розвитку району у 2014 році.

Січень

Європейський вибір України.

Травень

8

Розвиток спорту у районі.

Червень

Громади сіл, селищ району, члени ДЮСШ

Срібний Валерій Володимирович – 3-17-08

9

Зустріч із жителями.

Липень

Районна організація ветеранів війни та праці, громади сіл, селищ району

10

Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2014 року.

11

Незалежність України: здобутки та перспективи

12

Зустріч із жителями сільських, селищних рад

об’єднання домовласників, члени вуличних кооперативів

Голови сільських, селищних рад

13

Виплати сім’ям з дітьми.

3-11-72.

14

Соціально – економічний розвиток району за 9 місяців 2014 року

(05342)3-11-72.

15

Про надання субсидій пільговим категоріям населення у районі.

16

Проведення моніторингу цін на ринку