Надання субсидії готівкою на придбання твердого палива та скрапленого газу

Субсидія для придбання твердого палива, скрапленого газу  призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян.

Для призначення субсидії готівкою, власник  надає за місцем реєстрації уповноваженим особам  сільських рад, громад, або до відділу грошових виплат і компенсацій (каб.5) управління соціального захисту населення:
 - заяву про призначення житлової субсидії;
- декларацію про доходи та витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії за 2017 рік.

Мінімальні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання житлових субсидій готівкою затверджено в розмір: тверде паливо -   2 тонни на рік, скраплений газ: два балони (42 кг) на рік на одну – дві особи, три балони (63 кг) – на три – чотири особи, чотири балони (84 кг) – на п’ять  і більше осіб.

Відповідно до розпорядження голови Полтавської облдержадміністрації «Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим та скрапленим газом для надання пільг і житлових субсидій у 2018 році» від 19.02.2018 №113 (набрало чинності – 07.03.2018 р.)

у 2018 році застосовуватимуться такі граничні показники вартості:
-       тверде паливо –2424  грн. 16 коп за одну тонну,
-       скраплений газ – 242,42 грн. за один балон.