Надання пільг на тверде паливо та скраплений газ у готівковій формі

Громадяни, які відповідно до Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”,  “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, “Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист”,  “Про освіту”, Основ законодавства України “Про охорону здоров’я”, Основ законодавства “Про культуру”,  “Про бібліотеку та бібліотечну справу”, “Про охорону дитинства” мають право на пільги, можуть отримати пільги на придбання  твердого паливо та скрапленого газу в готівковій  формі.

Натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для отримання пільг – відповідно 1 тонна та один балон на домогосподарство на рік.

Для отримання пільг на тверде паливо та скраплений газ у готівковому вигляді  громадянин надає за місцем реєстрації  (проживання) уповноваженим особам  сільських   рад, громад або до відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення (каб.2) управління соціального захисту населення:

заяву встановленого зразка;

- довідку про склад сім’ї із зазначенням наявності у житловому приміщенні пічного опалення та скрапленого газу.

Звертаємо увагу, що жителям району необхідно зробити вибір між субсидією чи пільгами на тверде паливо та скраплений газ, оскільки, у разі призначення   громадянам із числа пільговиків субсидії,   зазначені особи не матимуть права на отримання пільг  впродовж всього 2018 року.

Прийом громадян   проводиться  в управлінні соціального захисту населення за адресою:   смт. Козельщина, вул. Партизанська, 10,  щоденно (крім вихідних ) .

За додатковою інформацією пропонуємо звертатися за телефонами:

• відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення: 3-22-34;

-   відділ грошових виплат і компенсацій (сектор субсидій): 3-18-30

Начальник управління                                                            І.В. Жайворонок