НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ КРЕМЕНЧУЦЬКОЮ ОДПІ

НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ КРЕМЕНЧУЦЬКОЮ ОДПІ

Станом на початок листопада 2015 року Центром обслуговування платників податкової інспекції смт. Козельщини надано майже 880 адміністративних послуг.

Найбільш запитуваною залишається послуга з видачі реєстраційної картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. Також надано послуги з реєстрації книги обліку розрахункових операцій та з видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, які контролюються фіскальним органом.

Повний перелік усіх адміністративних послуг, які надаються територіальними органами фіскальної служби України розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України                           (http://sfs.gov.ua).

До уваги платників! Завдяки впровадженню в життя Закону України від  17 липня 2015 року №655 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків» внесено зміни до Податкового кодексу України в частині надання податкових консультацій.

Так, з 1 вересня 2015 року державні податкові інспекції районного рівня не мають правових підстав розглядати та надавати письмові та електронні консультації платникам податків. Таким контролюючим органам залишено право надавати консультації виключно в усній формі.

Тому, за письмовими чи електронними консультаціями платникам податків необхідно звертатися до Головного управління ДФС у Полтавській області за адресою: 36000,  м. Полтава, вул. Фрунзе, б.4 або до ДФС України: 04655 м. Київ, Львівська пл., б. 8.