На військову службу за контрактом до Збройних Сил України запрошують справжніх чоловіків

Запрошуємо справжніх патріотів, готових стати на захист Вітчизни, на військову службу за контрактом до військових частин оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України: 1-ої окремої танкової бригади, 72-ої окремої механізованої бригади, 30-ої окремої механізованої бригади, 58-ої окремої мотопіхотної бригади, 26-ої окремої артилерійської бригади, 1129-го зенітного ракетного полку, 54 окремого розвідувального батальйону. Потрібні спеціалісти усіх напрямків: танкісти, механіки-водії, водії, артилеристи, зв’язківці, кулеметники, гранатометники тощо. Для тих, хто не має військової спеціальності проводиться підготовка у навчальних центрах Збройних Сил України.

Військовослужбовцям гарантується гідна зарплата – розміри грошового забезпечення солдатів складають від 7,5 тис. грн., сержантів - від 8 тис. грн. в залежності від посади та звання. Планується її підвищення. При знаходженні в зоні АТО видається додаткова грошова винагорода – до 10 тис. грн. Усі військовослужбовці забезпечуються безоплатним обмундируванням та харчуванням, надається щорічна відпустка тривалістю від 30 до 45 днів та інші соціальні гарантії.

Місце постійної дислокації 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців (в/ч А2167) – місто Біла Церква Київської області. З 2014 року бригада брала участь у війні на сході України у складі сил Антитерористичної операції.

Місце постійної дислокації  1-ої окремої гвардійської танкової бригади (в/ч А1688) – смт Гончарівське Чернігівської області. 1-ша ОТБр єдина у Збройних Силах, яка має на озброєнні модернізовані українські танки Т-64 БМ «Булат». Бойові машини оснащені високоточною зброєю та сучасними керованими ракетами «Комбат», мають потужні двигуни, системи динамічного захисту та наведення.

В Козельщинському районному військовому комісаріаті (смт Козельщина, вул. Остроградського,106) вас ознайомлять з умовами проходження служби, переліком вакантних посад та допоможуть оформити усі необхідні документи для направлення на військову службу до військової частини, або зарахування в навчальний центр Збройних Сил України.

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України - справа для мужніх чоловіків та справжніх патріотів.

УКРАЇНІ ПОТРІБНІ ЗАХИСНИКИ!

Контактний телефон Козельщинського РВК для бажаючих вступити до українського війська – (05342) 3-10-04,  098 879 21 06