КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

8 серпня 2014 року Кременчуцькою об’єднаною державною податковою інспекцією оголошено конкурс на заміщення вакантних посад (в т. ч. на посади Козельщинського відділення Кременчуцької ОДПІ).

Прийом на роботу здійснюється на конкурсній основі шляхом проведення письмового іспиту та співбесіди з членами конкурсної комісії.

Основні вимоги до участі в конкурсі: громадянство України, вища повна економічна, юридична освіта.

Документи для участі в конкурсі на заміщення вакантних посад приймаються до 8 вересня 2014 року з 9.00 до 18.15 годин, в п’ятницю до 17.00 години відділом персоналу за адресою: м. Кременчук, вул. Красіна, буд.76, кім. 306.

Додаткова інформація за телефоном (0536)74-20-51.

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР

29 серпня останній строк подання:

• податкової декларації з податку на прибуток підприємств виробниками сільськогосподарської продукції за період з 1 липня 2013 року по 30 червня 2014 року.

29 серпня останній день сплати:

- ПДВ за липень;

- акцизного податку за липень;

- збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за липень;

- авансових внесків з податку на прибуток підприємств за серпень;

- збору за користування радіочастотним ресурсом України за липень;

- фіксованого сільськогосподарського податку за липень;

- плати за землю за липень.

Інформаційно-комунікаційний відділ

Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів