ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення публічного громадського обговорення

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення публічного громадського обговорення

Пропонуємо долучитися до громадського обговорення виконання соціальних ініціатив Президента України щодо підвищення рівня життя найбільш вразливих верств населення

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та на виконання Орієнтовного плану консультацій з громадськістю у 2018 році, затвердженого головою райдержадміністрації 26.12.2017 реалізації у 2018 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні" управління соціального захисту населення заплановано проведення «круглого столу» з питання виконання соціальних ініціатив Президента України щодо підвищення рівня життя найбільш вразливих верств населення.

Публікуємо офіційне Інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення у форматі «круглого столу».

Інформаційне повідомлення
про проведення  публічного громадського обговорення

Найменування органу виконавчої влади, який проводить обговорення.

Управління соціального захисту населення Козельщинської райдержадміністрації.

Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення.

Виконання соціальних ініціатив Президента України щодо підвищення рівня життя найбільш вразливих верств населення.

Альтернативні варіанти вирішення питання.

- схвалення громадськими організаціями інвалідів пропозицій щодо  надання соціальних послуг державними структурами та неурядовими організаціями людям з фізичними вадами

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення.

• органи виконавчої влади, їх структурні підрозділи за напрямом «робота з громадськістю»;
  • громадські організації інвалідів;
  • інститути громадянського суспільства регіону;
  • мешканці Козельщинського району з фізичними вадами.

Можливі наслідки проведення в життя кожного альтернативного рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін.

• підвищення рівня взаємодії органів виконавчої влади та громадських організацій інвалідів;
  • підвищення якості управлінських рішень органів виконавчої влади та структурних підрозділів за напрямом «робота з громадськістю».

1. Відомості про строк, місце, час заходів, порядок обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників.

Проведення «круглого столу» з питання виконання соціальних ініціатив Президента України щодо підвищення рівня життя найбільш вразливих верств населення планується 17.06.2018 о 10.00 у приміщенні управління (, смт. Козельщина, вул. Партизанська,10).

Спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін.

публікація інформаційного повідомлення на сайті Козельщинської райдержадміністрації..

Адреса, строк і форма  подання письмових пропозицій та зауважень.

• поштова адреса: 39100, смт. Козельщина, вул. Партизанська,10
  • електронна адреса: koz_rda_szn@adm-pl.gov.ua
  • строк подання пропозицій: до 15.04.2018;
  • форма подання письмових пропозицій та зауважень (скачати тут).

1. Адреса і номер телефону, за якими надаються консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення.
    • поштова адреса: 39100, смт. Козельщина, вул. Партизанська,10
    • електронна адреса: koz_rda_szn@adm-pl.gov.ua
    • номер телефону: 3-22-53
  2. Прізвище, ім'я відповідальної особи органу виконавчої влади.

Міщенко Світлана Григорівна. Начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення управління соціального обслуговування й захисту населення тел.: (05342) 3-22-34

1. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення.

Не пізніше, ніж через два тижні після закінчення обговорення на сайті Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Форма подання письмових пропозицій та зауважень до проектів нормативно-правових актів, що виносяться на громадське обговорення

ПІБ особи, що бере участь в громадському обговоренні або назва ІГС, якщо пропозиції надаються колективно від ІГС

ІГС, який представляє особа, та її посада в ІГС

(якщо відповідні пропозиції не є колективними; заповнення цієї графи не є обов’язковим)