Інформація щодо стану розвитку малого та середнього підприємництва у районі

Інформація щодо стану розвитку малого та середнього підприємництва у районі

Робота та кадрове забезпечення Центрів надання адміністративних послуг станом на 01.07.2018 року:

- надано 1775 адміністративних послуг;

- штатна чисельність адміністраторів - 3, вакантних посад -1, штатна чисельність державних реєстраторів - 1.

За I півріччя  2018 року в районі проведено 33 навчальних семінарів спрямованих на підприємництво та самозайнятість  наступної тематики: «Основні засади організації власної справи», «Від бізнес ідеї до власної справи», «Організація зеленого туризму», «Ефективне ведення сільського господарства». В семінарах взяли участь 127 осіб з числа безробітних, з них  молоді 38 осіб.

Протягом січня-червня 2018 року бізнес-проекти малого та середнього підприємництва не розглядалися, фінансова підтримка малого та середнього бізнесу не здійснювалася.

Розробка проектів регуляторних актів здійснюється із дотриманням принципів державної регуляторної політики. З метою інформування громадськості та залучення її  до регуляторної діяльності, на офіційному веб-сайті райдержадміністрації функціонує розділ «Регуляторна політика», в якому оприлюднюються:

- плани підготовки проектів регуляторних актів;

- безпосередньо проекти регуляторних актів з аналізами їх регуляторного впливу;

- реєстр регуляторних актів.

Для підтримки та підвищення рівня підприємницької активності населення, в тому числі сільського, в районі діє інфраструктура, створена за участю місцевих органів влади:

-        рада підприємців району при райдержадміністрації;

-        інформаційно-консультативний центр по підтримці підприємництва;

-        координаційна рада з питань розвитку підприємництва.

Розроблено проект Програми малого та середнього підприємництва Козельщинського району на 2018-2020 роки та буде винесений на розгляд чергової сесії районної ради. Проектом передбачено фінансування бізнес-проектів МСП за рахунок районного бюджету.