Інформація про включення ТОВ « Пансіонат «Ірбіс» до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації

Інформація про включення

ТОВ « Пансіонат «Ірбіс» до переліку

суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації

Управління соціального захисту населення Козельщинської  районної державної адміністрації у відповідності до  постанови КМУ від 27.12.2017 року за № 1057  «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції», згідно наказу № 16 від 21.03.2019 року управління соціального захисту населення Козельщинської  районної державної адміністрації «Про включення ТОВ « Пансіонат «Ірбіс» до переліку суб’єктів надання послуг»  повідомляє, що ТОВ « Пансіонат «Ірбіс» включено до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації.

В « Пансіонаті Ірбіс» проходять психологічну реабілітацію учасники АТО, заклад створив організаційну структуру надання психологічної допомоги, для відновлення психологічного та духовного стану. В ході психологічної допомоги учасників АТО психолог підтримує морально-психологічний стан, створює умови для повноцінної реабілітації, а також проводить види роботи для психоемоційного розвантаження учасників АТО. Проводить бесіди, діагностичну та корекційну роботу, консультації, тренінги, семінари, індивідуальні та під групові консультації, психологічні вправи та етюди. Програма базується на реабілітаційній стратегії охорони здоров'я, спрямованій на відновлення психічного та особистісного здоров'я та стану психологічного благополуччя.

В ході знайомства та діагностичної роботи визначається  напрямок роботи, та за їх бажанням проводить  індивідуальну роботу, так як учасникам АТО комфортно та ефективно працювати з психологом саме в такій формі роботи.

Психолог зберігає індивідуальну інформацію учасників АТО, які прибули на психологічну реабілітацію, дотримуючись правил і норм професійної етики.

Психологічна реабілітація включає в себе комплекс заходів, що здійснюються  з метою збереження, відновлювання або компенсації порушених психічних функцій, якостей, особистого та соціального статусу особи, сприяння психосоціальній адаптації до зміненої життєвої ситуації, осмислення досвіду, отриманого в екстремальній ситуації, та застосування його в житті.

Після проходження психологічної  реабілітації в «Пансіонаті Ірбіс», а саме індивідуальної роботи, учасники АТО формують позитивні  реакції, мотивації,  соціальні установки  на подальше життя та діяльність.

Реквізити ТОВ « Пансіонат «Ірбіс»

1. Найменування (повністю):

Товариство з обмеженою відповідальністю « Пансіонат «Ірбіс»;

2. Юридична адреса:

74900 Херсонська область,

м. Нова Каховка,

вул. Паризької Комуни, 5, кв. 126

3. Фізична адреса:

75700 Херсонська область

м. Скадовськ,

вул. Поповича, 1

4. Реквізити для без рахункового перерахування:

ПАО КБ Приват Банк

ТОВ Пансіонат Ірбіс