Інформація про включення ДП «Південь-Курорт-Сервіс» до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації

Інформація про включення

ДП «Південь-Курорт-Сервіс» до переліку

суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації

Управління соціального захисту населення Козельщинської  районної державної адміністрації у відповідності до  постанови КМУ від 27.12.2017 року за № 1057  «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції», згідно наказу № 12 від 19.03.2018 року управління соціального захисту населення Козельщинської  районної державної адміністрації «Про включення ДП «Південь-Курорт-Сервіс» до переліку суб’єктів надання послуг»  повідомляє, що ДП «Південь-Курорт-Сервіс» включено до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації.

Послуги з психологічної реабілітації передбачають : психологічну просвіту; індивідуальне консультування; психологічну діагностику; підбір методик психологічної реабілітації; психологічну допомогу (терапія); групову терапію; психологічну корекцію та проектування майбутнього; профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

Комплекс корекційних заходів запропонований психологами ДП «Південь-Курорт-Сервіс» включає в себе: комплексне психодіагностичне обстеження, спрямоване на виявлення осіб з глибокими особистісними порушеннями, комплексом поведінкових розладів, суїцидальними тенденціями, що входять до групи підвищеного ризику. На підставі отриманих результатів вживається комплекс корекційних заходів, спрямованих на запобігання поведінкових розладів, налагодження емоційного фону, індивідуальне консультування, що носить рекомендаційний характер, базується на спільному виявленні причин та недоліків існуючих станів

Наряду з розлобленою фахівцями програмою комплексного психодіагностичного обстеження та проведення психокорекційних заходів (не менш 40 часів кожен) з військовослужбовцями, вивединими з місць бойових дій, план психологічної реабілітації учасників АТО передбачає участь бійців у культмасових заходах санаторію, безкоштовного відвідування кінозалу, двічі на тиждень, у супроводі психологів, поїздки на екскурсії за кошти здравниці до середньовікової фортеці м. Білгорода-Дністровського, Свято-Миколаївської церкви с. Кулевча, святого джерела Іоана Сичавського м. Білгорода-Дністровського.

Реквізити:

ДП «Південь-Курорт-Сервіс»

67780, Україна, Одеська обл., Білгород-Дністровський,

смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 1 а

Конт. тел. (код 04849) приймальня 47-9-88, 47-6-67, бухгалтерія 47-6-69, 47-6-64,

Реєстратура 47-6-57, 67-3-02, 050-495-30-01, 050-148-48-08;

Е-mail:  orizont-pks@ukr.net, orizont12@ukr.net