Графік особистого прийому громадян посадовими особами Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області в приймальні громадян за адресою м. Кременчук, вул. Красіна, буд. 76, секція №2

Графік особистого прийому громадян

посадовими особами

Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції

Головного управління Міндоходів у Полтавській області

в приймальні громадян за адресою

м. Кременчук, вул. Красіна, буд. 76, секція №2

Шуба Алла Володимирівна – голова Комісії з реорганізації Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області – кожна середа місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Лєднік Олег Вікторович – перший заступник начальника Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області – кожна п’ятниця місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Година Ірина Іванівна - заступник начальника Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області – кожний понеділок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Сєряков Олександр Анатолійович – т.в.о. заступника начальника - начальника слідчого відділу фінансових розслідувань Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області – кожна середа місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Галинський Андрій Анатолійович – начальник головного оперативного  відділу Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області – кожна середа місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Дмитренко Тетяна Валеріївна – начальник управління оподаткування та контролю об'єктів і операцій – кожний вівторок місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Єщенко Ірина Миколаївна – начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб – кожний понеділок місяця з 14 год.00 хв. до 18 год. 00 хв.

Курганська Олена Володимирівна – заступник начальника управління податкового аудиту — начальник відділу перевірок платників податків – кожний вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Щурик Олександр Олександрович – начальник юридичного відділу – кожний четвер місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Савченко Світлана Миколаївна – начальник відділу персоналу – кожна п’ятниця місяця з 14 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.

2

Литвиненко Наталя Василівна – начальник управління ІТ та обліку платників - кожна середа місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Ялисоветська Тетяна Миколаївна – начальник координаційно-моніторингового управління – кожна п’ятниця місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Нетеса Ірина Володимирівна – начальник інформаційно-кумунікаційного відділу – кожний четвер місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Лебедєва Ірина Ігорівна – в.о. начальника відділу обслуговування платників податків – кожний вівторок місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Третяк Надія Миколаївна – в.о. начальника відділу фінансово-економічної роботи та бухгалтерського обліку - кожна середа місяця 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Криворот Сергій Олександрович – заступник начальника адміністративно -господарського управління - начальник відділу експлуатації та господарського забезпечення  з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Мізюн Віталій Сергійович – начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів - кожна п’ятниця місяця з 14 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.

Заєць Сергій Іванович — начальник управління погашення заборгованостей - кожна п’ятниця місяця з 14 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.

м. Кобеляки вул. Касьяна, 2 кім. 2

Любченко Андрій Анатолійович - заступник начальника - начальник

Козельщинського відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління Міндоходів

у Полтавській області - кожний вівторок місяця 9 год.00 хв. до 13 год. 00 хв.

м. Комсомольськ, вул. Миру, б. 24, кім. 420

Донченко Євгеній Петрович – заступник начальника – начальник Комсомольського відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління Міндоходів у Полтавській області – кожна п’ятниця місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

В  приймальні громадян за адресою

м. Глобине, вул. 1-го Травня, б. 11, кім. 2

Година Ірина Іванівна - заступник начальника Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області – кожна п’ятниця місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

3

смт. Козельщина вул. Леніна, 11-а, кім. 2

Любченко Андрій Анатолійович - заступник начальника - начальник Козельщинського відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління Міндоходів у Полтавській області – кожна п’ятниця місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

В.о. начальника відділу

обслуговування платників податків                                            І.І. Лебедєва