Графік особистого прийому громадян керівництвом Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області

Графік особистого прийому громадян керівництвом

Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції

Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області

Палій Олександр Володимирович - в.о. начальника Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області – кожна середа місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Савченко Станіслав Миколайович – перший заступник начальника Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області – кожний четверг місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Коротюк Дмитро Вадимович - заступник начальника Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області  - кожен вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Година Ірина Іванівна - заступник начальника Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області – кожний понеділок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Дубинка Олег Миколайович - заступник начальника Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області  – кожен вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Павленко Іван Олексійович – заступник начальника – начальник Комсомольського відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області – кожна середа місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Вітер Тетяна Іванівна - заступник начальника - начальник Козельщинського відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області – кожний  вівторок місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.