До уваги отримувачів субсидії!

До уваги отримувачів субсидії!

У районі проходить процес розрахунку розміру зимової субсидії. Жодних документів чи довідок субсидантам повторно не потрібно подавати чи доносити.

Але слід обов’язково інформувати управління соціального захисту населення – усно чи особисто - стосовно:

-          складу зареєстрованих у житлі: хтось виписався, чи прописався;

-          соціального статусу членів сім’ї: хтось звільнився або влаштувався на роботу, став пенсіонером;

-          про здійснення одноразової покупки, яка перевищує 50 тисяч гривень.

Слід пам’ятати:

-                      субсидія оформлюється на фактичних, а не на всіх зареєстрованих мешканців житла;

-                      субсидія без «прописки» можлива на підставі договору оренди житла.

Повідомлення щодо призначення субсидії  на опалювальний  період: листопад 2017 року - березень 2018 років мешканці району можуть отримати в уповноважених осіб сільських, селищних рад, починаючи з 27 листопада поточного року.