До уваги отримувачів субсидії!

Відповідно до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу, чи її спеціальний статус» кожен українець, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України. Тож отримувачі субсидії, у яких в складі сім’ї є зареєстровані особи (фактично проживаючі), що досягли 14-річного віку мають надати до управління соціального захисту населення Козельщинської райдержадміністрації паспортні дані та ідентифікаційний код зазначених осіб. Відсутність зазначених документів унеможливлює призначення субсидії на житлово-комунальні послуги. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 3-18-30, або безпосередньо в управлінні соціального захисту населення (смт Козельщина, вул. Партизанська,10, каб.5).