ДЕКЛАРУЄМО ДОХОДИ ЗА 2015 РІК

ДЕКЛАРУЄМО ДОХОДИ ЗА 2015 РІК

Козельщинське відділення Кременчуцької ОДПІ нагадує громадськості, що з 1 січня до 1 травня щороку проходить деклараційна кампанія доходів громадян. Тож, платникам, які отримали доходи, що не оподатковувались при виплаті, але підпадають під визначення тих, що оподатковуються податком на доходи фізичних осіб, - необхідно самостійно заповнити декларацію про майновий стан і доходи, зазначити в ній як суму доходу так і суми податку до сплати. Податок, зазначений в декларації необхідно сплатити до 1 серпня 2016 року.

Особливістю цьогорічної кампанії декларування є те, що доходи минулого року громадянам потрібно декларувати за новою формою декларації про майновий стан і доходи, яка затверджена наказом Мінфіну України від 2 жовтня 2015 року №859 та зареєстрована у Мін’юсті 26.10.2015 за №1298/27743. Наказ №859 містить Інструкцію щодо її заповнення.

При заповненні Декларації слід врахувати, що до доходів, отриманих у 2015 році, застосовуються ставки податку на доходи фізичних осіб, які діяли у минулому році (15%, 20%).
Вищевказана Декларація подається громадянами до Центру обслуговування платників податкової інспекції за місцем реєстрації. У смт. Козельщина за адресою: вул. Леніна, б.11а.

Відділ комунікацій

Кременчуцької ОДПІ